ÖVRIGT / Diverse / Tallrik 14624067
nr 1462 4067
Tallrik
+ vas, Emalj, cloisonné, Kina. Diameter: 23 cm, höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:52:07
100 kr
150 kr
200 kr